BRC ALBA 32 LPG KİTİ ÖZELLİKLERİ

 

BRC ALBA 32 LPG KİTİ ÖZELLİKLERİ

Genlerini ve özelliklerini temel olarak BRC Platinum kitinden alan BRC Alba 32' de tek fark enjektördür. Enjektör harici parçaları aynı yapıya dayanan Alba 32 kit uzun ömürlü ve uygun maliyetli olması sebebiyle ticari taksilerin tercihi haline gelmiştir.

Aynı zamanda kalitesi ve araç performansını koruyan yapısıyla plazalarda da "0" km araçların LPG dönüşüm işlemlerinde kullanılmaktadır.
 

1. ECU (ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ)

Ağır kullanım koşulları ve yoğun trafikte bile uzun yıllar aracın verilerini doğru okuyabilen yapısıyla ECU BRC AR-GE ekibi tarafından özenle geliştirilmiştir. Hızlı, kaliteli ve teknolojik yapısıyla "0" km ticari araçların ve plazaların öncelikli seçim sebebi olmuştur.

2. ENJEKTÖR

BRC Alba 32 enjektörleri sessiz çalışma yapısıyla şehir içi kullanıma uygundur. En yoğun trafikte bile araçta herhangi bir performans kaybı oluşturmaz. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Benzin enjektörleriyle aynı çalışma prensibine sahiptir.

3. REGÜLATÖR

Regülatörler kompakt yapılarıyla, kolay montaj imkanı sağlar. Her kullanıcı profiline ve araç tipine uyumludur. Sürüş koşulları fark etmeksizin performansı kesintisiz olarak aktarır. Sürüş kalitesinden ödün vermez, aracınızın çekişi düşmez.

4. YAKIT SEÇİCİ ANAHTAR

Küçük ebatlarda modern tasarımına entegre olarak siren eklenmiştir. Metal çerçevesi sayesinde aracın orijinal düğmesi gibi gözükür ve bu sayede aracınızın orijinalliğini bozmaz.

ANKAOTOGAZ İSKİTLER SIRALI SİSTEM GAZ AYARI

 Büyüksanayi sebzebahçeleri caddesi (eski 1.cadde) No:68/C

İskitler/Ankara

0 (312) 342 1 444 -  0 (555) 997 55 33

MUSTAFA BİLSELOĞLU

İSKİTLER LPG OTOGAZ BAKIM SERVİSİ

Lpg Arıza Tespiti

Gaz Ayarı

Tank Değişimi

Gaz Kaçak Testi

Otogaz Bakım Servisi