LPG OTOGAZ MARKASI STARGAS

LPG OTOGAZ MARKASI STARGAS & ANKA OTOGAZ GAZ AYARI

 

BİZ KİMİZ?

Stargas SRL , 35 yıldır LPG Dönüşüm Sistemleri üreten modern bir firmadır. 1982 yılından günümüze , yüz binlerce araca değer katmıştır.

‘’Aracınıza Değer Katar’’ mottosu ile bir yandan aracınızda üst düzey tasarruf sağlayan STARGAS, diğer yandan araçların performansını maksimum seviyeye ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu nedenle faaliyet gösterdiği ülkelerde yüz binlerce araç sahibi tarafından tercih edilen LPG DÖNÜŞÜM  firması oluşmuştur.

Merkezi İtalya da Napoli şehrinde bulunan STARGAS ; kaliteli, yenilikçi ve ekonomik  ürünleri ile bugün İtalya, Almanya , Hollanda , Polanya , Ukrayna , Fransa , Belçika , Bulgaristan , Litvanya , Portekiz , İspanya , Avusturya , Yunanistan , Romanya,  Hindistan , Meksika , Tunus , Gana , Cezayir, Kırgızistan, Kazakistan ve Türkiye dahil birçok ülkede ve  4 kıtada faaliyet göstermektedir.

4,5,6 ve 8 silindir turbo ve kompresörlü araçlarda başarı ile uygulanan StarGas Otogaz Sistemleri genellikle üst sınıf araç kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. 35 yılı aşkın süreli tecrübesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan StarGas, kullanıcısı tarafından her daim takdir edilen ve beğeni toplayan bir firmadır. Standartlara uygun olarak dönüşümü yapılan araçlar, diğer yakıtları kullanan araçlar kadar güvenlidir.

ANKAOTOGAZ İSKİTLER SIRALI SİSTEM GAZ AYARI

 Büyüksanayi sebzebahçeleri caddesi (eski 1.cadde) No:68/C

İskitler/Ankara

0 (312) 342 1 444 -  0 (555) 997 55 33

MUSTAFA BİLSELOĞLU

İSKİTLER LPG OTOGAZ BAKIM SERVİSİ

Lpg Arıza Tespiti

Gaz Ayarı

Tank Değişimi

Gaz Kaçak Testi

Otogaz Bakım Servisi